SURADNIK/CA ZA ODNOSE S GOSTIMA

Radno mjesto

Broj oglasa: 2262292
Lokacija: MAKARSKA
Županija: ISTARSKA
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Broj radnih mjesta: 1
Smještaj: Zajednički smještaj

Poslodavac

Poslodavac: Valamar Riviera d.d.
Kontakt:
  • Osobno dolazak na adresu: Stancija Kaligari 1

Posloprimac

Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša škola i prvostupanjska
  • Fakulet, akademija, magistri, doktori
Potrebna vozačka dozvola:
  • Nije potrebna vozačka dozvola
Radno iskustvo:
  • Godine: 1

Ostale informacije

Opis poslova:

  • svakodnevna komunikacija s gostima putem osobnog kontakta na guest  relations pultu, putem telefona, e-maila ili chata
  • promocija, prodaja i naplata izleta, turističkih atrakcija, transfera, tailormade tura, brendiranih proizvoda i ostalih usluga, kao i rezervacija restorana, karata za kulturna događanja i sl.
  • pravovremeno reagiranje i ispunjenje zahtjeva i upita gostiju u suradnji s  ostalim suradnicima i odjelima u objektu
  • odgovornost za izvršavanje operativnih i administrativnih poslova (najave     partnerima, inventure, narudžbe, ažuriranja sadržaja mobilne aplikacije, baza podataka i sl.) sukladno internim procedurama i zakonskim propisima
  • odgovornost za urednost pulta, redovito prikupljanje, ažuriranje i točnost  informacija, kao i raspolaganje marketinškim materijalima koji mogu biti od interesa za goste
  • pridržavanje i primjena procedura odjela te sudjelovanje u unaprjeđenju     poslovnih procesa s ciljem ostvarenja postavljenih ciljeva

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine:

  • SSS/VŠS/VSS (prednost ekonomsko ili hotelijersko usmjerenje)
  • minimalno 1 godina iskustva na sličnim poslovima u uslužnim djelatnostima (prednost iskustvo u turizmu)
  • vrlo dobro poznavanje najmanje dva svjetska jezika u govoru i pismu  (prednost engleski i njemački)
  • napredno korištenje MS Office alata
  • orijentacija na gosta i izvrsnost usluge
  • razvijene komunikacijske i prodajne vještine
  • visoka razina samoorganizacije, osobne učinkovitosti, fleksibilnosti i smirenosti u radu pod pritiskom

Uvjeti zaposlenja:

  • uvođenje u posao, edukacije i trening
  • ugovor se zasniva na određeno vrijeme s probnim rokom od tri mjeseca  prema planu otvorenosti guest relations pulteva
  • atraktivna fiksna plaća i  mogućnost ostvarenja  stimulativnog dijela prema rezultatima
  • mogućnost korištenja organiziranog smještaja i toplog obroka
  • mogućnost korištenja raznovrsnih pogodnosti za djelatnike Valamara
  • mogućnost daljnjeg produženja ugovora i/ili ostvarenja statusa stalnog sezonca

Lokacija