KONOBAR / KONOBARICA

Radno mjesto

Broj oglasa: 2264421
Lokacija: POSTIRA
Županija: PRIMORSKO-GORANSKA
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Broj radnih mjesta: 20
Smještaj: Zajednički smještaj

Poslodavac

Poslodavac: JADRAN, d.d.
Kontakt:
  • Telefon 051 800475
  • Mobitel: 091 6026721
  • Email: milena.vrankovecki@jadran-crikvenica.hr

Posloprimac

Razina obrazovanja:
  • Srednja škola do 3 godine
  • Srednja škola 4 godine
Potrebna vozačka dozvola:
  • Nije potrebna vozačka dozvola
Radno iskustvo:
  • Godine: 1

Ostale informacije

Opis posla:
▪ očekuje i prima goste, brine se o njihovom smještaju u restoranu, odnosno u ugostiteljskom objektu,
▪ priprema, toči i izdaje piće i hranu iz asortimana ponude u skladu sa normativima uslužuje goste na osnovu
projektiranog sistema rada i sukladno tome vrši naplatu usluga
▪ obavlja pomoćne i pripremne poslove u svezi obavljanja osnovnih poslova
▪ brine o asortimanu hrane i pića,
▪ vrši i kontrolira nabavku pića i drugih artikala,
▪ obučava, trenira i kontrolira učenike na praksi,
▪ proučava dnevno jelovnik i vinsku kartu prema kojima poslužuje goste,
▪ nadzire rad uslužnog osoblja na svom rajonu,
▪ izvještava o štetama, uništenim i izgubljenim stvarima,
▪ prima, preuzima, servira i poslužuje jela i pića,
▪ naplaćuje račune gostima,
▪ posprema i čisti stolove, opremu, prostor restorana i namještaja,
▪ pravovremeno obavještava šefa sale o popravcima u odjelu,
▪ ponaša se u skladu s hotelskim kodeksom ponašanja,
▪ radi na pripremi objekata i okućnica kod otvaranja i zatvaranja istih ,
▪ u razdoblju izvan sezone obavlja poslove u drugim organizacijskim jedinicama, prema potrebi, sukladno
sposobnostima, znanjima i vještinama
▪ svaki drugi posao koji odgovara stupnju zaposlenikove stručnosti i koji je u neposrednoj vezi s ugovorenim

poslovima, bez obzira spada li taj posao u popis njegovih poslova, a po nalogu neposrednog rukovoditelja

Uvjeti:

  • SSS/ KV konobar
  • radno iskustvo na poslovima posluživanja hrane i pića
  • poznavanje stranih jezika
  • ljubaznost i uslužnost prema gostima, rad u timu

Što Vam nudimo:

  • rad na određeno vrijeme
  • besplatan smještaj i dva obroka
  • plaćen putni trošak (za zaposlenike s prebivalištem/boravištem izvan mjesta rada)
  • plaćeni svi zakonski dodatci na plaću (rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, smjenski rad, povremeni noćni rad, noćni rad)
  • preraspodijeljeno radno vrijeme
  • ulaganje u razvoj zaposlenika i mogućnost napredovanja unutar odjela i kompanije

Lokacija